KALİTE POLİTİKAMIZ

• Yıllardır müşterilerine kaliteli ve temiz bir hizmet sunan fabrikamız, insan sağlığı ve beslenme hususunda hassasiyetle çalışmalarını sürdürmektedir. Bu doğrultudaki çalışmalarını daha da etkin bir şekilde sürdürmeye devam edecektir.

• Hizmet ettiğimiz müşterilerimizin de isteklerini göz önünde tutarak daha sağlıklı, daha hijyenik, yasal şartlara uygun ve güvenilir yemekler üretmeyi, müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmayı kendisine amaç edinmiştir.

• Tüm firma çalışanları takım ruhu ile çalışarak, sosyal sorumluluk standartlarını benimseyerek toplam kalite standartlarına ulaşmayı iş ilkesi ve yaşam felsefesi olarak kabul etmiştir.

• Başarılarımızın temelinde bütün firmamız çalışanlarının bir aile gibi hareket ederek üstlerine düşen sorumlulukları yerine getirmeleri yatmaktadır. Bu bilinçle temel amacımız kaliteyi her zaman ön planda tutarak, müşteri isteklerini öncelikle yerine getirmek ve müşteri memnun olsa dahi ona daha iyisini vermeye, sürekli iyileştirme felsefesi ile çalışmaktadır.

• Firmamız tüm çalışanlarını kalite ve etkin bir yönetim, hijyen, insan sağlığı ve gıdaların sağlığı açısından önemi konularında eğiterek hem kendilerine hem müşterilerine sağlıklı ve hijyenik bir hizmet sunmayı amaçlamıştır.

 
HAKKIMIZDA
VİZYON & MİSYON
KALİTE POLİTİKAMIZ
SERTİFİKALARIMIZ
SOSYAL SORUMLULUK
 
 
© 2015 Çeçen Restaurant Tüm Hakları Saklıdır. / Tasarım: Creafix Medya